Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Заява про фінансування поїздки

Ви плануєте відвідати іноземну державу, однак, на думку посольства цієї країни, ваших фінансових можливостей не вистачає для того, щоб оплачувати перебування там? Вихід є - оформити у нотаріуса заяву про фінансування поїздки за кордон.

Кому потрібна спонсорська заява для отримання візи?

Якщо коротко - то будь-якій особі, яка не має достатньої кількістю власних коштів для того, щоб повністю забезпечити своє перебування в іншій країні.

До цієї категорії, як правило, відносяться пенсіонери, учні, студенти, особи з інвалідністю, здорові і працездатні, але тимчасово не працюючі громадяни.

Що являє собою спонсорська заява для отримання візи?

Це документ, який свідчить про те, що існує особа, готова на добровільних засадах оплачувати всі можливі витрати, пов'язані з майбутньою поїздкою. До таких витрат належать, зокрема, витрати на проживання в готелі або в орендованій квартирі (будинку), харчування, страховка, медична допомога, транспорт, екскурсійні, кишенькові та інші види витрат.

Чому важливо завчасно оформити у нотаріуса заяву про фінансуванні поїздки за кордон?

Будемо відверті: сьогодні міграція українців за кордон в пошуках роботи носить масовий характер. Про це прекрасно знають практично у всіх країнах, куди наші співвітчизники зазвичай подаються на заробітки.

Тому в посольствах велику увагу приділяють перевірці документів, які свідчать про те, що громадянин досить забезпечений і мета його поїздки ніяк не пов'язана з нелегальним працевлаштуванням або іншим способом поправити своє матеріальне становище за рахунок ресурсів іншої країни.

Відсутність такого документа практично завжди гарантовано призводить до відмови у видачі візи.

Які будуть потрібні документи для складання заяви?

Для того, щоб нотаріус оформив заяву, особі, що виступає в якості спонсора, потрібно надати всього 2 документа:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код.

Зверніть увагу!

  • У різних країнах для отримання візи встановлено різні правила, що стосуються того, хто може виступати в якості спонсора. В одних - допускається спонсорство тільки від найближчих родичів (батьки, подружжя, діти), в інших - будь-яких родичів (хоч до 10 коліна), по третє - наявність родинних зв'язків не має значення.
  • У зв'язку з тим, що заява складається в Україні українською мовою, а надається в іншій країні, де українська не є державною мовою, може знадобитися переклад документа, його легалізація / апостиль.

______________________________

Не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або хочете отримати додаткову консультацію з питання складання спонсорської заяви? - телефонуйте за номером 0980003335.

Нотаріус на Оболоні безкоштовно проконсультує вас з усіх основних питань.

Заява про фінансування поїздки
Заява про фінансування поїздки400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-02https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/zayava-pro-finansuvannya-poyizdky
Оцінка: 
Голоси відсутні