Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Вартість послуг нотаріуса

Нотаріальні дії Ціна
Посвідчення довіреностей від 500 грн
Оформлення заяв від 500 грн
Посвідчення договорів від 2500 грн
Посвідчення заповітів від 1000 грн
Переклад нотаріусом (російська / українська мова) від 400 грн
Засвідчення справжності підпису перекладача від 200 грн
Відкриття і ведення спадкових справ від 3000 грн
Засвідчення підпису на статуті, протоколі від 500 грн
Засвідчення на банківських карточках справжності підпису директора / бухгалтера від 500 грн
Завірення копій від 50 грн

Ціни на послуги нотаріуса в Києві

Бажаєте дізнатися, вартість послуг нотаріуса в Києві? У таблиці ми зібрали вартість найбільш популярних послуг, які надаються нашою нотаріальною конторою.

З чого складається ціна нотаріальних послуг?

Ціна будь-якої послуги, яку може надати нотаріус, залежить від ряду чинників.

Державні збори. Переважна більшість послуг передбачає оплату різних державних зборів. Їх розмір є фіксованим і встановлюється державою. Часто він виражається у відсотковому відношенні до вартості майна, щодо якого вчиняється нотаріальна дія.

Гонорар нотаріуса. Кожен нотаріус встановлює власну ціну нотаріальних послуг, які він надає. В цілому, ціна на послуги у всіх нотаріусів в Києві приблизно однакова. Відмінності в основному залежать від місця розташування офісу і вартості його оренди: в центральних районах вони, як правило, вище; якщо офіс знаходиться за тридев'ять земель від цента - нижче.

Що означає «ціна від»?

Приставка «від» в таблиці означає, що мається на увазі мінімальна ціна за стандартну послугу. Якщо послуга є не зовсім стандартною, має підвищену складність і передбачає витрату значної кількості часу - її вартість може бути більше зазначеної.

Крім того, ціни вказані з урахуванням того, що послуга буде надаватися в офісі нотаріуса. Якщо вам необхідно, щоб нотаріус приїхав до вас в офіс, додому або в інше місце - ціна буде розраховуватися в індивідуальному порядку.

Для того, щоб точно дізнатися, якою точно буде вартість послуги нотаріуса в Києві, ви можете зв'язатися будь-яким зручним способом (телефон, Viber, Telegram, E-mail), окреслити нотаріусу ситуацію і отримати вичерпну відповідь.

Чи можна отримати послугу дешевше?

Звичайно.

Ми зацікавлені в постійних клієнтах і рекомендаціях. Для постійних клієнтів у нас є гнучка система знижок. Чим частіше ви звертаєтеся - тим меншою буде для вас ціна нотаріальних послуг при наступних зверненнях.