Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Нотаріальні дії

Послуги нотаріуса

Послуги нотаріуса на Оболоні в Києві

Приватний і державний нотаріус, як представник держави здійснює нотаріальні дії, так звані "послуги".

Напевно ви знаєте, що нотаріус засвідчує «всякі договори». Але знали ви, що насправді нотаріус має широкий перелік прав і повноважень, і багато послуг нотаріуса можуть допомогти вам в найрізноманітніших ситуаціях?

Які «незвичайні» нотаріальні дії в м. Києві можна зробити в приватній нотаріальній конторі на Оболоні?

Крім того, що нотаріус може засвідчити будь-який договір, довіреність, заяву (дозвіл, згоду, запрошення) або копію документа, він також може:

  • Забезпечити вас доказами.

Якщо для розгляду якоїсь справи в суді вам бракує доказів, то в певних випадках нотаріус може вам в цьому допомогти.

  • Прийняти на зберігання документи.

Бажаєте, щоб ваші документи зберігалися в надійному місці? Нотаріальна контора - це одне з найбезпечніших місць.

  • Здійснити виконавчий напис.

Ви дали комусь грошей у борг і вам не повертають? Зовсім НЕ обов'язково йти в суд - нотаріус може нанести виконавчий напис на ваш договір позики, і ви, не втрачаючи часу, можете прямо відправлятися в виконавчу службу. Чудово!

  • Прийняти на депозит цінні папери або грошові кошти.

Ні, нотаріус не виплачує відсотки по депозиту - він просто їх зберігає. Але якщо ви не довіряєте банкам (як установам, так і тим, які трилітрові) - надійно зберігати їх ви можете в нотаріальній конторі.

  • Передати фізичній або юридичній особі заяву.

Вам важливо офіційно повідомити кого-небудь про що-небудь, але ви не довіряєте пошті? Нотаріус може здійснити передачу вашої заяви і зафіксувати це.

  • Здійснити переклад тексту і засвідчити його.

Навіщо бігати по різних бюро перекладів, якщо все і відразу можна здійснити в нотаріальній конторі? Якщо нотаріус володіє тією мовою, на яку вам необхідно перевести документ - ви можете вирушати відразу до нього, минаючи сторонніх перекладачів, економлячи час і гроші.

  • Надавати юридичні консультації.

Нотаріус - це дипломований ліцензований експерт. Перш ніж зайняти цю посаду, він здобув вищу юридичну освіту, не менше ніж 6 років практикувався в сфері права, не менше 3 років працював помічником нотаріуса, і плюс до всього успішно здав кваліфікаційний іспит. Якщо вам потрібно не тільки здійснити нотаріальні дії в м. Київ, а й отримати експертну юридичну консультацію - найкраще звернутися за такою послугою до нотаріуса.

_______________________________

Хочете дізнатися більше про «нестандартні» послуги нотаріуса в Києві на Оболоні? – телефонуйте за номером 0980003335. Можливо, вирішити свою проблему легко і просто ви зможете саме в нотаріальній конторі.