Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Посвідчення фактів

Посвідчення фактів нотаріусом Києва

Далеко не всі знають, але до функцій нотаріальної контори входить не тільки посвідчення будь-яких документів, а також і деяких фактів, які мали місце. Дана послуга цілком застосовується по відношенню до фізичних осіб. Природно, що ця процедура повністю пояснюється в чинних законодавчих нормах. Згідно з актуальними законами, посвідчення фактів може знадобитися при:

  • Вказівці поточного місця розташування особи. Йдеться про цілком конкретну географічну точку, або ж, якщо немає можливості її встановити, географічному об'єкту.
  • Підтвердження факту того, що людина є живою. Іноді буває, що приватна особа передчасно оголошується померлою.
  • Вказівці факту передачі заяви або будь-якого іншого документа, що надійшов від громадянина, організації і так далі.
  • Встановленні точного часу, коли відбулася та чи інша дія. Найчастіше, мова йтиме про складання і передачу тієї чи іншої документації.

Клієнти звертаються до нотаріусів на Оболоні, коли їм доводиться підтверджувати своє алібі під час судових розглядів, доводити місце свого постійного проживання і так далі.

Найчастіше самі нотаріуси Києва кажуть своїм клієнтам про необхідність пройти розглянуту процедуру. Пов'язано це з тим, що вона дозволяє зміцнити свої позиції у багатьох важливих ситуаціях, будь то судове провадження, шлюборозлучний процес і багато іншого.

Що стосується потрібного пакету документів, то він буде дещо різнитися, залежно від засвідчуваного факту. Всю інформацію з цього питання можна отримати у фахівця, що займається Вашою справою. Незважаючи на це, кожен раз клієнт повинен буде надати документи, що підтверджують його особу.