Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Реєстрація

Бажаєте здійснити реєстраційні дії у нотаріуса? У приватній нотаріальній конторі на Оболоні ви можете зробити це швидко, а головне - недорого.

Які види реєстрацій здійснює нотаріус?

В нашій нотаріальній конторі ви можете отримати весь комплекс послуг по держ. реєстрації:

  • бізнесу і всього, що з ним пов'язано;
  • права власності на об'єкти нерухомості.

Чому простіше зареєструвати бізнес у нотаріуса?

До недавнього часу, а якщо бути точніше - то до 2016 року, підприємцям - як початківцям, так і тим, хто хотів внести будь-які зміни щодо вже існуючого підприємства – доводилося звертатися за допомогою в реєстрації до посередників. Ціна послуг у таких юридичних компаній-посередників була аж ніяк не мала. При цьому будь-який посередник все одно був змушений зрештою звертатися до державних реєстраторів для внесення інформації до Реєстру.

У 2016 році ситуація спростилася: нотаріуси отримали права державних реєстраторів, тобто знайшли можливість реєструвати будь-які СПД (в тому числі ФОП, ПП, ТОВ та ін.). Це означає, що нотаріус зареєструвати бізнес може швидше, простіше і дешевше, ніж будь-яка компанія-посередник.

При цьому в процесі реєстрації у нотаріуса можна отримати вичерпну юридичну консультацію з будь-яких питань, пов'язаних як з початком власного бізнесу, так і з будь-якими змінами в уже існуючому.

Чому зареєструвати право власності нотаріально вигідніше саме у нас?

Якщо ви володієте нерухомістю, дані про яку не внесені до Реєстру, то для того, щоб отримати повноцінне право нею розпоряджатися, вам варто звернутися до нотаріуса за відповідною реєстрацією.

1. наші нотаріуси реєструють всі види прав, в т. ч .:

- на новий об'єкт,

- на об'єкт незавершеного будівництва,

- на користування об'єктом,

- на оренду об'єкта;

2. детально консультують з усіх пов'язаних питань;

3. в разі наявності помилок допомагають виправити їх «на місці»;

4. здійснюють внесення даних до реєстру без бюрократичних зволікань.

У нас ви можете нотаріально зареєструвати право власності швидко і законно. При цьому згодом вам не доведеться додатково звертатися в будь-які інші державні органи.

_______________________________

Не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або хочете отримати додаткову консультацію щодо реєстрації бізнесу або нерухомості? - телефонуйте за номером (098) 000 333 5.

Нотаріус в Києві безкоштовно проконсультує вас з усіх основних питань щодо реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, прав на нерухоме майно, внесення змін.