Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Питання-відповідь

 • Цікавить оформлення дозволу на виїзд дитини за кордон по копії паспорта батька

  Відповідно до статті 43 Закону України «Про нотаріат» не допускається вчинення нотаріальної дії у разі відсутності особи - її учасника. При вчиненні будь-якої нотаріальної дії нотаріус встановлює особу, яка звернулась за її вчиненням. Встановлення особи здійснюється за паспортом. Тому у нотаріуса...

  Детальніше
 • Якщо в довіреності вказані тільки місяць і рік (без конкретного числа), чи вважається вона дійсною

  У відповідності до ч.3 ст. 247 ГК України довіреність, в якій не вказана дата її посвідчення, є нікчемним. Тобто - це грубе порушення і довіреність вважається недійсною.

 • Необхідно скасувати довіреність. Чи буде достатньо повідомити про це повіреному особі по телефону

  Вам необхідно звернутися до нотаріуса для написання заяви про скасування довіреності. Після цього бажано написати повіреній особі лист з повідомленням про його вручення, в якому Ви повідомляєте про те, що довіреність скасована. Обов'язково збережіть повідомлення, як підтверджуючий документ...

  Детальніше
 • На який період можна отримати дозвіл для виїзду дитини за кордон

  Дозвіл для виїзду дитини за кордон або згода батьків оформляється у вигляді заяви від батьків, оформлюється нотаріусом на період однієї поїздки. Оформлення на тривалий період все ж не виключено, тому краще уточнювати у нотаріуса, чи можливо це в Вашому випадку.

 • Чи працює нотаріус в свята і вихідні дні

  У Нотаріальній конторі на Оболоні нотаріус веде прийом щодня в будні дні з 9:00 до 20:00 та у вихідні дні, а також свята з 10:00 до 17:00. Телефонуйте за номером 098-000-333-5.