Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Справжність підпису

 • Підпис на статуті, протоколі юридичної особи

  Засвідчення підписів на установчих документах юридичної особи, підприємства. При створенні ТОВ або внесення змін в підприємстві необхідно нотаріально засвідчити справжність підписів на статуті і протоколі юр. особи...
  Детальніше
 • Підпис перекладача завірити

  Засвідчення справжньості підпису перекладача, якщо нотаріус не є перекладачем мови, якою складено документ і не засвідчує вірність перекладу...
  Детальніше
 • Підпис на банківських карточках

  Засвідчення нотаріусом в Києві справжності підпису на банківських картках. Картки із зразками підписів директора (бухгалтера) і відбитка печатки юридичної особи необхідні для відкриття рахунку в банку...
  Детальніше

Засвідчення справжності підписів у нотаріуса в Києві

Згідно діючих сьогодні законодавчих норм, кожен документ повинен бути скріплений підписом упорядника. У деяких ситуаціях цього недостатньо, адже для того, щоб документація знайшла юридичну силу необхідно додатково пройти процедуру посвідчення справжності підпису. У вирішенні цього завдання Вам допоможуть нотаріуси Києва, що працюють в нашій компанії.

За подібною послугою в спеціалізовані компанії звертаються в тих ситуаціях, коли виникає необхідність передати документ з підписом в іншу організацію, партнеру по веденні бізнесу і так далі. Нюанс полягає в тому, що підпис вважається справжнім тільки в тому випадку, якщо документ був переданий особисто. В іншому ж випадку потрібно в обов'язковому порядку засвідчити його справжність.

Фактично, нотаріус, який бере участь в процедурі, бере на себе відповідальність, засвідчуючи, що підпис був поставлений конкретно взятою людиною. Звичайно, в разі обману він повинен бути притягнутий до відповідальності.

Звичайно ж, для проходження процедури доведеться надати певний набір супутніх документів. Йдеться про посвідчення особи підписувача та його індивідуальний податковий код. Якщо ж мова йде про підписи на банківській картці, тоді доведеться надати оригінал статуту компанії, підтвердження факту реєстрації юридичної особи, наказ про призначення підписанта на посаду директора. Звичайно, нотаріус допоможе зібрати все це, адже його завдання полягає в тому, щоб всіма силами допомогти клієнту.

Відзначимо, що дана послуга може знадобитися як юридичним, так і фізичним особам. Правда, найчастіше нею користуються останні, так як їх безпосередня діяльність тісно пов'язана з підписанням всіляких документів.