Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Витяги

Це досить затребувана послуга, адже вона дозволяє всім зацікавленим особам отримувати необхідну інформацію, що міститься в певних реєстрах. Деякі дані можна отримати і самостійно, але краще спочатку заручитися підтримкою кваліфікованого нотаріуса, здатного взяти на себе всі труднощі і особливості майбутньої процедури. Більш того, отримання витягу - це один з обов'язкових факторів запевнення багатьох документів.

Вже згадана послуга безумовно стане в нагоді особам, які бажають придбати певне рухоме майно, а саме автомобіль. Пов'язано це з тим, що в державних реєстрах міститься вичерпна інформація, що стосується реального власника транспорту, виданих на нього довірчих документів і всіляких обтяжливих нюансів.

Найчастіше, головним питанням виступає саме встановлення чинного правовласника. Це дозволяє уникнути зіткнення з шахраями і супутніх цьому труднощів. Також перевіряється відсутність різного роду обтяжливих факторів, які можуть перейти разом з купленим автомобілем новому власнику. Що стосується інформації за дорученням, то воно дозволяє зрозуміти, чи має право продавець представляти інтереси власника рухомого майна. Від цього буде залежати юридична сила укладання відповідної угоди про покупку.

При цьому нотаріуси Києва обіцяють швидке і якісне отримання бажаного результату, що дуже важливо на етапі оформлення угоди про покупку. При цьому клієнту потрібно буде тільки надати документи, що засвідчують особистість. Відзначимо, що саме витяг може бути отримано як в паперовому, так і електронному форматі. У будь-якому випадку, він обов'язково буде завірений співробітником нашої нотаріальної контори.