Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Видача свідоцтва про право на спадщину

Бажаєте отримати можливість розпоряджатися залишеною вам в Києві спадщиною? Необхідно врахувати, що сам по собі факт смерті спадкодавця або навіть відкриття спадкової справи ще не дає спадкоємцю право розпорядитися майном. Для того, щоб отримати таке право, необхідно оформити свідоцтво на спадщину у нотаріуса в Києві.

Для чого потрібно свідоцтво?

Незалежно від того, чи ви є єдиним спадкоємцем чи ні, а також незалежно від того, успадковуєте за законом або за заповітом, для того, щоб ви могли почати розпоряджатися залишеним майном на свій розсуд, слід у першу чергу отримати у нотаріуса свідоцтво про спадщину.

Цей документ буде підтверджувати ваше повне право розпоряджатися майном спадкодавця: продавати, дарувати, заповідати, змінювати, вносити як статутний капітал і т.д. Без такого документа ви не зможете ні продати квартиру, ні почати їздити на машині, ні зняти гроші з банківського рахунку.

Що потрібно, щоб отримати у нотаріуса свідоцтво про спадщину?

Для отримання такого свідоцтва потрібно щоб було відкрито спадкову справу. Ініціювати його відкриття можна як самостійно (через представника), так і дочекавшись поки його відкриття ініціюють інші спадкоємці (якщо такі є). Однак краще, зрозуміло, звернутися першим.

Про список документів, які необхідні для відкриття справи, читайте в цій статті -->.

Зверніть увагу!

  • Кількість свідоцтв (і, відповідно, ціна) безпосередньо залежить від спадкової маси і кількості інших спадкоємців. Наприклад, якщо у спадкодавця була квартира і будинок, на які претендує 3 спадкоємця, то кожен з них зможе оформити у нотаріуса свідоцтво на спадщину на 1/3 квартири і на 1/3 будинку - чи то пак, по 2 на кожного.

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання до нотаріуса на Оболоні щодо того, для чого потрібно свідоцтво на спадщину, як його отримати і яка вартість - телефонуйте за номером 098-000-333-5.

Нотаріус в Оболонському районі Києва безкоштовно проконсультує вас по всіх зв'язаних питань.

Видача свідоцтва про право на спадщину
Видача свідоцтва про право на спадщину400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-04https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/vydacha-svidoctva-pro-pravo-na-spadshchynu
Оцінка: 
Голоси відсутні