Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Засвідчення вірності перекладу нотаріусом

Якщо вам потрібно завірити вірність перекладу нотаріально, звертайтеся в нашу нотаріальну контору в м. Києві біля метро Оболонь.

Завіряється переклад або підпис перекладача?

Все залежить від того, ким здійснювався переклад. Якщо нотаріус володіє тією мовою, на яку необхідно перекласти, він може здійснити переклад самостійно, і в такому випадку буде завірена вірність самого перекладу.

Якщо ж переклад здійснювався таким собі бюро перекладів і нотаріусу невідома мова, на яку був перекладений вихідний документ, то з очевидної причини завірення нотаріусом вірності перекладу неможливо. В цьому випадку нотаріусом перевіряється кваліфікація перекладача (його диплом зі всіма передбаченими вкладеннями) і засвідчується його підпис.

Тобто в іншому випадку нотаріус не дає гарантії, що текст перекладу на 100% відповідає тексту оригіналу. Він лише підтверджує, що переклад був проведений конкретною кваліфікованою особою.

Які будуть потрібні документи?

Для того, щоб здійснити завірення вірності перекладу, нотаріус попросить надати лише сам оригінал документа, який слід перекласти.

Після того, як нотаріус здійснить переклад на окремому аркуші паперу, він прикріпить його до оригінального документу і проставить свій підпис і печатку.

Зверніть увагу!

  • У нашій нотаріальній конторі нотаріально завірити вірність перекладу можливо з російської на українську та з української на російську.
  • Якщо вам потрібно швидко перекласти документ з іншої або на іншу мову, наш нотаріус може допомогти вам заощадити масу часу. Для цього ви можете відсканувати або сфотографувати документ і переслати його на E-mail, по Viber'y або через Telegram. Наш нотаріус самостійно залучить кваліфікованого перекладача, після чого засвідчить його підпис. Таким чином, вам не доведеться двічі витрачати час на поїздки в бюро перекладів, щоб віддати оригінал і потім забрати переклад, а також очікувати поки нотаріус засвідчить переклад - до моменту вашого приїзду в офіс вже все буде зроблено!

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо засвідчення правильності перекладу, телефонуйте за номером 098-000-333-5.

Нотаріус на Оболоні в Києві безкоштовно проконсультує вас з усіх пов'язаних питань.

Засвідчення вірності перекладу нотаріусом
Засвідчення вірності перекладу нотаріусом400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-09https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/zasvidchennya-virnosti-perekladu-notariusom
Оцінка: 
Голоси відсутні