Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Реєстрація юридичної особи (бізнесу), внесення змін

Бажаєте зайнятися власним бізнесом в м. Києві, але плутаєтеся в абревіатурах ФОП, СПД, ПП, ТОВ? - звертайтеся до нотаріальної контори. За допомогою нотаріуса зареєструвати бізнес ви зможете швидко і юридично грамотно.

Чому нотаріус?

До недавнього часу, а якщо точніше - то до 2016 року, підприємцям-початківцям доводилося звертатися за допомогою в реєстрації до посередників - в різні юридичні компанії, ціна на послуги яких була аж ніяк не малою. Однак для виконання всіх етапів реєстрації посередникам все одно доводилося звертатися до державних реєстраторів для внесення даних до Реєстру.

У 2016 році ситуація спростилася: нотаріуси отримали права державних реєстраторів. Тепер зареєструвати СПД нотаріус може незалежно від його організаційно-правової форми.

Це означає, що нотаріус може зареєструвати бізнес швидше і дешевше, ніж будь-яка компанія-посередник.

У чому переваги реєстрації бізнесу в нотаріальній конторі?

Зрозуміло, можна спробувати зареєструватися, не вдаючись до сторонньої допомоги. Однак варто врахувати, що будь-які помилки і неточності приведуть до обґрунтованої відмови в реєстрації і втрати часу і сил. Крім того, невдало підібрана форма оподаткування, некоректний напрямок КВЕД або необачний розподіл часток може стати істотним гальмом.

Нотаріус допоможе уникнути всіх цих промахів.

  • Детальна консультація. Нотаріус - це в першу чергу кваліфікований юрист, який зможе професійно проконсультувати вас з усіх питань, пов'язаних з початком власного бізнесу.
  • Допомога в підготовці. Реєстрації передує етап підготовки, що включає цілий комплекс підготовчих дій. Виконати їх правильно і в найкоротші терміни - допоможе саме нотаріус.
  • Безпосередня реєстрація. Всі дані до Реєстру будуть внесені на місці.

Таким чином, можна підсумувати, що якщо ви хочете зареєструвати СПД, нотаріус - це саме та особа, у якої це можна зробити швидко і недорого.

_______________________________

Не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або хочете отримати додаткову консультацію щодо реєстрації власного бізнесу? - телефонуйте 098-000-333-5.

Нотаріус безкоштовно проконсультує вас по всіх основних питаннях.

Реєстрація юридичної особи (бізнесу), внесення змін
Реєстрація юридичної особи (бізнесу), внесення змін400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-04https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/reyestraciya-yurydychnoyi-osoby-biznesu-vnesennya-zmin
Оцінка: 
Голоси відсутні