Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця

Бажаєте зайнятися власним бізнесом і зареєструвати ФОП в м. Києві? В нашій нотаріальній конторі біля метро Оболонь ви зможете зробити це швидко, правильно і недорого.

Як заощадити час при реєстрації?

На перший погляд здається, що в м. Києві зареєструвати ФОП дуже навіть просто. І тим не менше, далеко не всім вдається це зробити правильно з першого разу. Причина проста: десь щось забули вписати, десь щось пропустили, десь щось написали не туди або не так, або не в тому вигляді.

Звичайно ж, можна самостійно вивчити зміст законів, постанов, положень, наказів та інструкцій, щоб оформити всі документи належним чином в повній відповідності з вимогами. Однак часу на таке вивчення може піти чимало. Якщо ви бажаєте заощадити свій час - вигідніше звернутися до експерта в області реєстрації.

Чому реєстрацію ФОП найкраще доручити нотаріусу?

Якщо для вас - чистим листом є КВЕД, податки, частки і реєстрація ФОП, нотаріус зможе вам допомогти все зробити юридично грамотно. Так, це не буде безкоштовно, але зате буде комфортно, правильно, без черг і нервів.

У нашому нотаріальному офісі в Києві на Оболоні ви зможете:

  • Детально проконсультуватися з усіх питань. Будь то вибір найбільш підходящого КВЕД або системи оподаткування, що передують реєстрації або наступних за нею необхідних дій - все це зрозумілою для починаючого підприємця мовою зможуть пояснити наші експерти.
  • Отримати допомогу в підготовці. Перш, ніж здійснити саму реєстрацію, необхідно виконати ряд обов'язкових підготовчих дій. У цьому вам також допоможе нотаріус Оболонського району.
  • Безпосередньо зареєструвати ФОП. Нотаріус внесе всі необхідні дані до Реєстру на місці.

Зверніть увагу!

Юридичні і консалтингові компанії, що пропонують реєстраційні послуги, є лише посередниками. Тобто вони також змушені звертатися за реєстрацією або до державних реєстраторів, або до нотаріусів. Відповідно, вартість їх послуг вища.

_______________________________

Не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або хочете отримати додаткову консультацію щодо реєстрації фізичної особи-підприємця? - телефонуйте за номером 098-000-333-5.

Нотаріус в Києві на Оболоні безкоштовно проконсультує вас по всіх основних питаннях.

Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця
Реєстрація ФОП, фізичної особи-підприємця400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-04https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/reyestraciya-fop-fizychnoyi-osoby-pidpryyemcya
Оцінка: 
Голоси відсутні