Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Довіреність на реєстрацію юридичної особи

Бажаєте зареєструвати юридичну особу в м. Києві, але не володієте достатньою кількістю часу, щоб зробити це самостійно? Ви можете видати вашому знайомому довіреність на реєстрацію юридичної особи (ТОВ, ПП), якщо оформите її в нотаріуса в Оболонському районі.

Як це відбувається?

Оскільки юридичну особу ще, власне, не створено і немає керівника, то довірити здійснення реєстрації юридичної особи може засновник.

Повіреному можна довірити виконання не тільки безпосередньо самої реєстрації, але також і ряду інших дій, зокрема, таких, як постановка на облік в державних органах і службах, відкриття банківського рахунку, виготовлення печаток, штампів і т.д. Ціна довіреності залежить від обсягу переданих повноважень і кількості повірених.

Крім того, засновник також може навіть довірити підписати статутні документи. Це особливо зручно, коли засновників багато, і зібрати їх в одному місці для підписання проблематично.

Які будуть потрібні документи?

Щоб довірити реєстрацію юридичної особи, нотаріус попросить надати:

1. фізичних осіб:

  • паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх);
  • ідентифікаційний код.

2. юридичних осіб:

  • установчі документи;
  • довідка про присвоєння коду (опис з ЄДР);
  • документ про наявність у представника юр. особи відповідних повноважень, його паспорт та ідентифікаційний код.

Окрім того, щоб довірити реєстрацію юридичної особи нотаріусу необхідно буде повідомити її назву та організаційно-правову форму юр. особи, а також інформацію про повіреного - його ПІБ, а при бажанні - дані паспорта та ІПН.

Зверніть увагу!

  • Ви можете передати повноваження не тільки одному, а й кільком повіреним відразу. У такому випадку кожен з них зможе діяти незалежно один від одного.
  • У разі якщо юридична особа була створена не раніше 2016 року, можете пред'явити опис з єдиного державного реєстру юр.осіб з кодом, за допомогою якого нотаріус має можливість ознайомитися із статутними документами он-лайн, а також уточнюйте у нотаріуса на Оболоні в Києві перелік установчих документів.

______________________________

Не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або хочете отримати додаткову консультацію з питань оформлення довіреності на реєстрацію юридичної особи? - телефонуйте по номеру: 098-000-333-5.

Нотаріус Оболонського району безкоштовно проконсультує вас з усіх основних питань.

Довіреність на реєстрацію юридичної особи
Довіреність на реєстрацію юридичної особи400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2018-11-22https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/dovirenist-na-reyestraciyu-yurydychnoyi-osoby
Оцінка: 
Голоси відсутні