Нотаріус Оболонь
Нотаріус Оболонь

м. Київ, метро Оболоньвул. М.Малиновського 15/3

09:00 - 20:00У робочі дні

10:00 - 18:00У вихідні дні

Открыты для Вас

У робочі дні с 09:00 до 20:00

У вихідні дні с 10:00 до 18:00

В праздничные дни с 10:00 до 18:00

Договір оренди нерухомості (квартири, будинку)

Бажаєте здати в оренду нерухомість або навпаки орендувати таку? Для того, щоб максимально убезпечити від можливих негативних наслідків, найвигідніше скласти офіційний договір оренди нерухомості і нотаріально завірити його.

Чому обов'язково варто посвідчити договір оренди нерухомості у нотаріуса?

Збираючись орендувати або здати в оренду нерухомість, багато громадян необачно покладаються на чесність орендодавця / орендаря, і не укладають договір взагалі. В абсолютній більшості випадків це призводить до нерозв'язних розбіжностей, і не маючи можливості згодом без договору відстояти свої інтереси в суді - хтось завжди залишається в програші.

Для того, мати можливість відстояти свої інтереси, варто завжди укладати договір у письмовій формі. При цьому максимально деталізувати всі його умови, щоб будь-яку можливу розбіжність можна було вирішити за допомогою пункту договору.

Крім того, має сенс завірити договір оренди нерухомості нотаріально. Коштує така послуга в м. Києві відносно недорого, проте користь від неї очевидна:

  • Нотаріус є кваліфікованим юристом, який може допомогти в складанні тексту договору таким чином, щоб виявилися врахованими інтереси як орендаря, так і орендодавця.
  • Перш ніж посвідчити договір оренди нерухомості, нотаріус ретельно перевіряє документи - це дозволяє виключити спробу обману або підробки.
  • Сам факт згоди іншої сторони на посвідчення договору свідчить про її сумлінність і серйозні наміри в досягненні взаємовигідного результату.

Які будуть потрібні документи?

Для посвідчення договору оренди орендодавцю і орендарю знадобиться надати:

1. фізичним особам:

  • паспорт (свідоцтво про народження для неповнолітніх);
  • ідентифікаційний код.

2. юридичним особам:

  • статутні документи;
  • довідка про присвоєння коду (опис з ЄДР);
  • документ про наявність у представника юр. особи відповідних повноважень, його паспорт та ідентифікаційний код.

Крім того, будуть потрібні документи і на сам об'єкт нерухомості (Квартиру, приватний будинок, земельну ділянку, гараж і т.д.). також в залежності від особливостей об'єкта і особистостей учасників угоди можуть

знадобитися додаткові документи, тому в кожному конкретному випадку варто уточнити їх точний перелік, зв'язавшись з нами зручним вам способом (телефон, E-mail, Viber, Telegram).

Зверніть увагу!

  • У ряді випадків договору оренди підлягають обов'язковому посвідченню. Без такого договір вважається недійсним. Щоб дізнатися, чи потрібно вам в обов'язковому порядку посвідчувати ваш договір - телефонуйте нам.
  • У разі якщо юридична особа була створена не раніше 2016 року, можете пред'явити опис з єдиного державного реєстру юр.осіб з кодом, за допомогою якого нотаріус має можливість ознайомитися зі статутними документами он-лайн.

_______________________________

Якщо ви не знайшли в цій статті відповідь на своє питання або у вас виникли додаткові питання щодо укладення договору оренди нерухомості, телефонуйте за номером  0980003335.

Нотаріус на Оболоні в Києві безкоштовно проконсультує вас по всіх зв'язаних питаннях щодо нотаріального посвідчення договору оренди квартири, договору оренди будинку та земельної ділянки, договору оренди гаража (паркомісця).

Договір оренди нерухомості (квартири, будинку)
Договір оренди нерухомості (квартири, будинку)400600
Нотаріус Оболоньг. Киев, метро Оболонь+38 (098) 000 333 5
Нотаріус Оболонь150250
2020-12-02https://notarius-oboloni.kiev.ua/uk/dogovir-orendy-neruhomosti-kvartyry-budynku
Оцінка: 
Голоси відсутні